Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová generace počítačů HP Pavilion x360 v doprovodu nových monitorů

Pavel Trousil 18.03.2019

HP představilo novou generaci konvertibilních počítačů HP Pavilion x360 14 a HP Pavilion x360 15. Mají vyšší výkon a nové barevné varianty. HP k nim dodává i monitory.

Kapitoly článku

Nejčerstvější přírůstky do rodiny zařízení Pavilion nyní přinášejí prvky známé z prémiových zařízení HP, jako trojrozměrnou kovovou základnu klávesnice, elegantní barevné varianty, ale i výrazně vyšší výkon a výběr z grafických karet a to za dostupnější cenu. HP kromě toho začne nabízet i dva nové monitory HP 27f 4K a zakřivený HP 34f s vysokým rozlišením.

Novinky s označením HP Pavilion dostaly nové barvy včetně elegantní bledě modré, světle zlaté a stříbrné. Displeje mají na třech stranách pouze miniaturní rámečky a zkosené hrany šasi, připomínající tvarem přesýpací hodiny, což usnadňuje otevírání zařízení ze všech tří stran. Ve výbavě tradičně nechybí ani audio od Bang & Olufsen posílené funkcí HP Audio Boost. Přihlašování pomocí Windows Hello urychlí volitelná čtečka otisků prstů, která se nyní přesunula pod klávesnici. Skvělou funkcí při kreslení nebo editaci dokumentů je potom podpora simultánního použití pera a dotyku.

 

Další specifikace:

HP Pavilion x360 14 - na výběr je z grafických karet Nvidia GeForce MX130 a MX250, 8. generace procesorů Intel až po Intel Core i7, širokého výběru duálních úložišť a až 16GB pamětí. To vše doplňuje téměř 11hodinová výdrž na baterii. Cena začíná na 14 490 Kč.

HP Pavilion x360 15 - výběr z HD nebo FHD displejů, samostatná numerická klávesnice, 8. generace procesorů Intel až po Intel Core i7 a samostatná grafika Radeon 535. Cena začíná na 15 990 Kč.

 

hp-34f-curve-rear-nahled

HP 34f

Nové monitory

HP zároveň představilo dvojici nových monitorů, HP 27f 4K a zakřivený HP 34f, které se díky svému vysokému rozlišení hodí pro tvorbu obsahu, ale samozřejmě i pro zábavu. 27palcový model dostal displej 4K UHD IPS s tenkými okraji a také ergonomický, plně nastavitelný stojan. 34palcový monitor se zakřiveným IPS panelem nabídne rozlišení Quad HD. Monitor HP 27f 4K bude v České republice dostupný od srpna za 9 990 Kč.

hp-27-4k-frontright-nahled

HP 27f 4KMáte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud