Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová herní myška Logitechu

Pavel Trousil 01.06.2018

G305 LIGHTSPEED je označení nové herní myši Logitech. Využívá bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED pro hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena snímačem G HERO s vyšším výkonem při nižší spotřebě.

S myší Logitech G305 můžete podle výrobce hrát na špičkové úrovni díky snímači HERO. Tento snímač má nízkou spotřebu energie, vysokou rychlost snímání 400 IPS a rozlišení až 12 000 DPI bez akcelerace a vyhlazování. Vestavěná rychlá bezdrátová technologie LIGHTSPEED s rychlostí odezvy 1 ms, umožňuje podle Logitechu reagovat na herní situace pohotověji než s běžnou drátovou myší.

Nízká spotřeba energie snímače HERO zaručuje, že baterie vydrží dlouho. V režimu maximálního výkonu s rychlostí odezvy 1 ms můžete s jedinou AA baterií hrát nepřetržitě až 250 hodin. Pro prodloužení výdrže baterie až na devět měsíců můžete přepnout pomocí programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalejšího úsporného režimu s rychlostí odezvy 8 ms. Myš je mechanicky odolná, kompaktní a váží 99 gramů. Vyrábí se v černé a bílé barvě. K dostání bude v červnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud