Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová řada notebooků pro firmy

redakce 14.03.2013

Společnost Fujitsu na veletrhu CeBIT představila novou řadu firemních notebooků LIFEBOOK. Stylové a lehké notebooky jsou určené pro náročné uživatele.

 

Nová řada Lifebook E používá standardizované komponenty a příslušenství, jako jsou základní desky, BIOS, modulární šachtové jednotky, replikátory portů a napájecí adaptéry. Tím se firmě sníží celkové náklady na vlastnictví při administraci a správě a uživatelé mohou sdílet příslušenství mezi různými modely v řadě Lifebook E.

 

Všechny tři nové mají velký touchpad, klávesnici s volitelným podsvícením, modulární šachtu Fujitsu, do které je možné vložit druhou baterii, druhý pevný disk nebo miniaturní projektor. Konstrukce zajišťuje dlouhou životnost díky hliníkové opěrce dlaní, pevnému víku z hořčíkové slitiny a silným pantům. Notebooky řady Fujitsu Lifebook E budou v České republice dostupné od května 2013. Ceny notebooků začínají na ceně 1249 EUR.

Tři členové rodiny LIFEBOOK E Line:

  • LIFEBOOK E733 s velikostí displeje 33,8 cm (13,3 palce) je lehkým (1,7 kg) a plně vybaveným modelem pro mobilní pracovníky
  • LIFEBOOK E743 má displej o úhlopříčce 35,6 cm (14 palců) a se svými 1,9 kg je nástrojem pro použití v kanceláři, na schůzkách nebo pro uživatele, kteří často jezdí na služební cesty.
  • LIFEBOOK E753 má displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6 palců) a nabízí všestrannost použití v kanceláři.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme