Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová sada aplikací pro Apply

redakce 21.10.2010

Společnost Apple uvedla novou verzi sady aplikací iLife ’11, která nabízí uživatelům počítačů Mac více možností vytvářet a sdílet fotky, filmy a hudbu. A

Kapitoly článku

Verze iPhoto ’11 má nový vzhled s celoobrazovkovým zobrazením tváří (Faces), míst (Places) a událostí (Events). iMovie ’11 umožňuje snáz upravovat videa a rychle z nich udělat zábavné filmové trailery pro snadné zveřejnění na webu. GarageBand ’11 přináší nové způsoby, jak zlepšit hru a vytvářet skladby pomocí funkcí Flex Time a Groove Matching. S každým novým počítačem Mac se budou aplikace iLife ’11 dodávat zdarma a stávající uživatelé si je mohou koupit jako upgrade.

iPhoto ’11

iPhoto ’11 nabízí nové celoobrazovkové režimy, které využívají displeje počítačů Mac k procházení, úpravám a prezentaci fotek. Sdílení fotek je v aplikaci iPhoto ’11 výrazně jednodušší než dříve, ať je chcete poslat e-mailem s jedním z osmi krásných grafických témat, jedním kliknutím vystavit na svou zeď na Facebooku, nebo si je promítnout na celé obrazovce v jedné z 12 navržených prezentací.
iPhoto "11 používá nové pojetí tvorby knížek a kartiček, inteligentním rozvržením knih a poličkami, ve kterých se zobrazují všechny projekty. V nových tiskových kartičkách můžete kombinovat fotky a text s vytlačenými návrhy a vytvářet pozvánky na svatbu, oznámení o narození, sváteční pozdravy a další.

iMovie ’11

iMovie ’11 vám pomůže proměnit vaše videa na poutavé trailery v hollywoodském stylu. Můžete si vybrat z 15 různých žánrů včetně dobrodružného, romantické komedie a výpravného dramatu, z nichž každý obsahuje i příslušné titulky, grafiku a filmový soundtrack.
Nové nástroje umožňují selektivně upravovat hlasitost zvuku a kliknutím nastavit vizuální efekty včetně záblesku a zastavení obrazu, okamžitého opakování záběru a skokového střihu. People Finder analyzuje vaše videa a označí části obsahující tváře, abyste mohli rychle najít ty správné záběry pro svůj trailer nebo film.

GarageBand ‘11

GarageBand ‘11 nabízí dva nové způsoby, jak opravit nebo změnit časování nahrávek. Flex Time umožňuje přesunout, prodloužit nebo zkrátit jednotlivé noty kliknutím na tu část zvukové vlny, kterou chcete změnit, bez vlivu na zbytek nahrávky. Pomocí funkce Groove Matching můžete jakoukoli stopu označit jako „rytmickou stopu“, ze které všechny ostatní stopy převezmou rytmické cítění.
GarageBand ’11 přináší sedm nových autenticky znějících kytarových zesilovačů, pět efektových krabiček a 22 nových základních lekcí pro klavír a kytaru. Funkce How did I Play? (Jak jsem hrál?) poslouchá vaši hru s jakoukoli lekcí, zvýrazňuje chyby a sleduje váš pokrok, aby vám pomohla stát se lepším hudebníkem.

Požadavky

iLife ’11 vyžaduje Mac OS X ve verzi 10.6.3 nebo novější, počítač Mac s procesorem Intel, 1 GB paměti RAM, jednotku DVD pro instalaci a 5 GB volného místa na disku. Tiskové produkty iPhoto a Lekce umělců v aplikaci GarageBand se prodávají zvlášť a jsou k dispozici jen ve vybraných zemích.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud