Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové macovské příslušenství od Logitechu

redakce 12.12.2012

Logitech uvádí na trh dvě nové periferie pro počítače Apple. Podsvícená klávesnice Bluetooth Easy-Switch Keyboard je určena jak pro notebooky a desktopy Mac, tak pro iOS iPady a iPhone. Hlavně pro desktopy je pak určen bezdrátový Rechargeable Trackpad.

 

 

 

Klávesnice Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard využívá podobně jako klávesnice Logitech K810 technologii Easy-Switch, díky níž je možné snadno přepínat ovládání až tří zařízení připojených pomocí Bluetooth. Stiskem jediného tlačítka tak může uživatel přecházet z psaní e-mailu na počítači Mac k zapsání poznámky na iPadu nebo odpovědět na SMS na iPhonu. Dobíjitelný trackpad Logitech Rechargeable Trackpad se skleněným povrchem pak umožní snadné gestové ovládání pracovní plochy Maců.

Klávesnice Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard

Klávesnici Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard je možné spárovat až se třemi zařízeními Apple současně. Má rozložení kláves obvyklé pro počítače Mac, včetně tlačítek Command, Brightness a Mission Control. Díky štíhlému hliníkovému tělu ladí se stylem zařízení značky Apple. Její klávesy mají výrazné podsvícení, takže jsou snadno k přečtení v přítmí nebo v noci. Specialitou je automatická detekce přítomnosti uživatele, díky které se podsvícení zapne v okamžiku, kdy na ni uživatel položí ruce. Intenzita podsvícení tlačítek se automaticky přizpůsobuje aktuálním světelným podmínkám v místnosti.

Logitech Rechargeable Trackpad

Logitech Rechargeable Trackpad umožňuje ovládání počítače pomocí vícebodových dotykových gest. Trackpad má konstrukci se štíhlým profilem a hladký skleněný povrch. Protože je jeho dotyková plocha větší než obvyklý touchpad u notebooku, je snadnější využívat možností, jaké skýtá souprava vícebodových dotykových gest v systému Mac OS. Povrch trackpadu je navíc odolný vůči ulpívání otisků prstů a poškrábání. Trackpad je možné dobíjet přes USB kabel (lze jej používat i během dobíjení). Po plném nabití vydrží fungovat jeden měsíc, navíc má i vypínač, který jeho výdrž ještě prodlouží. Bezdrátově lze trackpad připojit pomocí rozhraní Bluetooth, které má dosah až 10 metrů od spárovaných zařízení.

Klávesnice Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard a ovládací zařízení Logitech Rechargeable Trackpad budou v Evropě k dostání v lednu 2013 za doporučené maloobchodní ceny 99,99 € (2499 Kč) a 69,99 € (1749 Kč).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud