Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové zařízení pro digitální tvorbu

Pavel Trousil 19.09.2017

Dell Canvas je speciální multidotykový grafický tablet s QHD displejem, který je určený například pro grafiky a ilustrátory. Kromě pera můžete využít i speciální tlačítka.

Společnost Dell oznámila dostupnost zařízení Dell Canvas. Koupit si ho zatím můžete jen na webu MyDell.cz. Jde o produkt, který se může stát součástí nového pracovního prostředí, odborníky navrženého pro přirozenější kreativní práci v digitálním světě. Určený je především pro grafiky, ilustrátory, editory videa a další kreativce.

dell-canvas-image-1-37127476692-o-nahled

Jde v podstatě o multidotykový grafický tablet doplněný digitálním perem Canvas Pen. Speciální ovladač nabízí práci s různými nabídkami a zástupci. Některé nejdůležitější profesionální aplikace (sada od Adobe, nástroje od Autodesk, AVID, Dassault Systems, SolidWork) v oboru již zařízení Dell Canvas podporují.

dell-canvas-37127475192-o-nahled

Zařízení vodorovně ležící na stole je vybavené 27palcovým dotykovým displejem o rozlišení QHD (2560 x 1440 bodů) a je kryté sklem Corning Gorilla Glass. Lze je využívat se stávajícím ekosystémem PC a aktualizací Windows 10 Creators Update.  Dotyková plocha dokáže snímat až 20 bodů současně, takže na projektu mohou pracovat dva lidé najednou. Tablet je vybaven rozhraními MiniHDMI, miniDP a USB-C a audiovýstupem.

dell-canvas-image-4-37109330536-o-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud