Menu

111 smartphonů v našem TOP 10

12.11.2013 15:39 | Pavel Trousil + Přidat komentář
111 smartphonů v našem TOP 10

111 smartphonů v našem TOP 10 | foto: CHIP

V naší rubrice TOP 10 – smartphony najdete nově informace o celkem 111 chytrých telefonech dostupných na našem trhu. Nejde jen o běžně dostupné technické parametry, ale i o hodnocení výkonu, kvalitě displeje a výdrže akumulátoru.

samsunggalaxynote3-nahled

Nabídka chytrých telefonů se rychle mění a neustále se objevují nové a nové modely. Chip pro vás připravil srovnávací tabulku 111 modelů smartphonů. Kromě technických parametrů, orientační ceny a obrázku zde najdete i velmi cenné informace, které jinde nenajdete. Jsou zde totiž i kompletní výsledky z naší testovací laboratoře.

Ke každému smartphonu zde tedy najdete i takové informace, jako je reálný výkon (Browsermark 2.0, doba načtení stánky apod.), kvalita displeje (jas, kontrast, lesk), přenosovou rychlost přes UMTS, výdrž na baterie při telefonování i „brouzdání“ na internetu a dobu nabíjení akumulátoru. Dozvíte se také, jaké má vybavení, jaké funkce nabízí, které vybavení se k němu dodává a jaké rozlišení má fotoaparát.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Telefony

    Je jasné, že Samsung nyní v tomto oboru vede.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení