Menu

13,3“ spotřebitelský notebook s Haswellem

17.09.2013 12:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
13,3“ spotřebitelský notebook s Haswellem

13,3“ spotřebitelský notebook s Haswellem | foto: CHIP

Řadu stylových spotřebitelských notebooků společnosti Lenovo rozšiřuje třináctipalcový IdeaPad U330p. Stejně jako jeho větší bratr IdeaPad U430p má štíhlé linie, solidní výkon a nízkou hmotnost. Jeho konstrukce je pevnější a odolnější než u notebooků předchozích generací. Má matný povrch v oranžové či stříbrné barvě s kovovým nádechem.

Nový IdeaPad U330p pohání až čtvrtá generace procesorů Intel Core a vybaven je operační pamětí až 8 GB DDR3. Pro ukládání dat nabízí až 1 TB volného místa na pevném disku v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB prostoru na hybridním disku SSHD s integrovanými 8 GB SSD cache či až 256 GB SSD. Se stereo reproduktory Dolby Home Theatre v4 si uživatelé mohou vychutnávat hudbu.

IdeaPad U330p se vzhledem ke svým malým rozměrům velmi snadno přenáší. Váží 1,53 kg a je tenký jen 18 mm. Ze spánku se podle výrobce dokáže probudit během vteřiny. AccuType klávesnici se zaoblenými klávesami lze podsvítit. Volitelně je možné ovládat notebook i hlasem pomocí technologie Lenovo Voice Control nebo gesty vedenými před obrazovkou při využití funkce Motion Control.

Lenovo IdeaPad U330p je dostupný za cenu od 15 999 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení