Menu

22“ 3D monitor od Fujitsu

24.11.2011 10:17 | Redakce Chip + Přidat komentář
22“ 3D monitor od Fujitsu

22“ 3D monitor od Fujitsu | foto: CHIP

Společnost Fujitsu představila monitor navržený pro zobrazování v 2D i 3D. Spojením obou schopností do displeje s úhlopříčkou 22 palců (55,88 cm) mohou uživatelé „přecvaknutím“ přepínače přepnout z 2D aplikací na 3D aplikace a naopak. Lehké polarizační brýle nevyžadující žádnou baterii.

Monitor je určen pro uživatele, kteří využívají grafické aplikace, jako jsou CAD/CAE, simulační software a systémy pro zpracování geo/satelitních dat. K dalším cílovým trhům patří architektura, lékařské výzkumy, reklama a konzultace v místě prodeje, kde se 3D aplikace začínají používat.
Díky začlenění 3D technologie FPR (Filmtype Patterned Retarder) poskytuje nový displej společnosti Fujitsu, jasný, neroztřesený a oči neunavující obraz bez tzv. crosstalku (pronikání levého obrazu do pravého a naopak).
Díky LED podsvícení a funkcionalitám jako automatický senzor jasu a schopnost Eco módu je snížena provozní spotřeba; displej zároveň obsahuje i klidový mód 0-Watt. Nový duální displej společnosti Fujitsu bude k dispozici koncem listopadu, a to jak prostřednictvím partnerů z kanálu SELECT, tak přímo i od společnosti Fujitsu prostřednictvím jejího internetového obchodu shop.fujitsu.com.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení