Menu

23“ monitor AOC s PLS panelem

12.11.2014 10:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
23“ monitor AOC s PLS panelem

23“ monitor AOC s PLS panelem | foto: CHIP

Značka AOC rozšiřuje svoji řadu monitorů s označením Value a uvádí na český trh model P2370Sh s PLS panelem. Tato novinka uspokojí nároky na každodenní používání monitoru v zaměstnání, nebo v domácím prostředí.

aoc-p2370sh-side-to-right-liquid-design-nahled

Nový monitor AOC P2370Sh je 23“ Full HD monitor s PLS panelem, díky kterému podle výrobce nabízí vynikající pozorovací úhly (178°/178°), vysoký jas (250 cd/m2), odezvu 5 ms GtG a velmi přesné podání barev.

Monitor je vybaven třemi vstupy signálu – analogovým D-Sub a dvěma digitálními DVI-D a HDMI. Nechybí výstup pro audio a vestavěné 2wattové stereo reproduktory. Monitor lze naklonit o –5 až 25° s tím, že díky VESA standardu jej lze používat i bez stojanu. Monitor AOC P2370Sh je v České republice již dostupný za 3069 Kč bez DPH a poplatků a výrobce na něj poskytuje tříletou záruku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení