Menu

24palcové herní monitory

15.07.2016 10:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
24palcové herní monitory

24palcové herní monitory | foto: CHIP

Nové modely monitorů AOC AGON AG241QG a AGON AG241QX jsou vybaveny rychlým TN panelem s dobou odezvy 1 ms a rozlišením 2560 x 1440 bodů.

Společnost AOC představila první dva 24palcové herní monitory z prémiové řady AGON s QHD rozlišením. Monitor AG241QG nabízí obnovovací frekvenci 165 Hz, technologii NVIDIA G-Sync a NVIDIA ULMB. Jeho bratr AG241QX se liší svou 144Hz obnovovací frekvencí a využitím technologie Adaptive-Sync. Společně s dobou odezvy 1 ms umožňují tyto vlastnosti oběma monitorům poskytovat herní výkon bez trhání, lagu nebo duchů. Jsou určeny pro skutečné herní nadšence.

Prémiová řada herních monitorů AGON přináší bohatou výbavu. Díky inovativní základně AOC Ergo Dial Base, kterou jsou oba modely vybaveny, si mohou uživatelé monitor nastavit do ideální polohy. Včetně výškového nastavení kombinovaného s bočním měřítkem pro snadné zapamatování pozice, náklonu i natočení panelu.

aoc-ag241-s2-h-nahled

Oba modely AG241QG a AG241QX jsou vybaveny technologií Flicker-free pro redukci blikání obrazu. Model s technologií Adaptive-Sync jde ještě dál díky módu Low Blue Light, který redukuje škodlivé délky modrého světla.  Mezi další herní vlastnosti patří AOC Low Input Lag, AOC Shadow Control a přednastavené herní módy pomocí speciálního ovladače. Model AOC AGON AG241QX bude na trhu dostupný v srpnu za doporučenou maloobchodní cenu 12 199 Kč, AOC AGON AG241QG přijde na trh v září za doporučenou maloobchodní cenu 16 199 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení