Menu

27“ herní monitor pro PC i konzole

10.02.2015 15:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
27“ herní monitor pro PC i konzole

27“ herní monitor pro PC i konzole | foto: CHIP

Společnost BenQ uvádí na trh nový 27palcový herní monitor RL2755HM, nástupce modelu RL2455HM. Nabízí Full HD rozlišení 1920×1080 pixelů, nízkou hodnotu odezvy 1 ms, nejnovější funkce pro optimální herní nastavení, technologie pro ochranu zraku a připojení přes dva HDMI porty. 

benq-rl2755hm

BenQ RL2755HM je navržen tak, aby splňoval specifické požadavky herního odvětví. Nabízí velmi nízkou hodnotu odezvy 1 ms (GTG). Režim Fighting Mode nabízí specifickou kalibraci barev pro zvýraznění postav v boji či 20 přednastavených úrovní sytosti. K dispozici je také funkce Black eQualizer, prostřednictvím které lze nastavit úroveň podsvícení tak, aby byla dosažena optimální viditelnost v tmavých místech a zároveň nedošlo k přesvícení světlých scén.

Kompaktní základna monitoru trojúhelníkového tvaru, zakončená neklouzavým pogumovaným povrchem, poskytuje na vnější straně vhodné místo pro odložení herního ovladače. Zatahovací háček na zadní straně monitoru pak umožňuje bezpečné uložení sluchátek. K dispozici je i organizér kabelů na noze monitoru a dva HDMI porty pro připojení PC i konzole zároveň.

Monitor má matný rámeček, eliminující rušivé odlesky světla a disponuje technologií Flicker-free, odstraňující blikání na pozadí monitoru, a Low Blue Light, redukující v několika úrovních vyzařované škodlivé modré světelné spektrum. BenQ RL2755HM je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 6799 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení