Menu

27“ LED monitor pro CAD/CAM

03.09.2013 08:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
27“ LED monitor pro CAD/CAM

27“ LED monitor pro CAD/CAM | foto: CHIP

Společnost BenQ oznámila uvedení prvního LED monitoru navrženého pro uživatele CAD/CAM aplikací. Jde o model BenQ BL2710PT, který je zaměřený na designéry, architekty a inženýry a na návrhářské animace, např. ve strojírenství, automobilovém a leteckém průmyslu, architektuře a stavitelství.

Nový monitor má 27“ obrazovku s rozlišením 2560 x 1440 bodů (WQHD). Nabízí 100 % sRGB, má AHVA panel a tzv. CAD/CAM režim. CAD/CAM mód je jedna z několika funkcí zabudovaných za účelem kalibrace barev pro zobrazení detailních grafických informací. Součástí programu jsou i dvě funkce Auto Pivot, umožňující automatické otočení obrazu a Desktop Partition, rovnající otevřená okna.

BenQ BL2710PT bude na trhu k dispozici v druhé polovině záři 2013. Doporučená koncová cena pro Českou republiku činí 17 990 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení