Menu

27 zranitelností opravených ve Firefoxu 50

19.11.2016 14:43 | Karel Kovar + Přidat komentář
27 zranitelností opravených ve Firefoxu 50

27 zranitelností opravených ve Firefoxu 50 | foto: CHIP

Před několika dny byla vydána nová verze Firefoxu s číslovkou 50. Rozhodně doporučujeme zkontrolovat, zda ji máte nainstalovanou.

Prohlížeč je pro většinu uživatelů hlavním bodem pro přístup do internetu a často je i tím jediným, co stojí mezi malwarem a uživatelem. I proto by měl být pravidelně aktualizován a kontrolován. Tento týden by měli zpozornět především uživatelé Firefoxu.

Před několika měsíci přidali vývojáři do prohlížeče zajímavý bezpečnostní prvek – kontrolu potenciálně nežádoucího softwaru přímo ve stahování a v nové verzi k tomu přibyla i kontrola pro velký počet souborů (spustitelných typů) při stahování dat na platformách Windows, Mac i Linux. Zásadním důvodem proč prohlížeč aktualizovat je ale skutečnost, že Mozilla v noveé verzi přináší opravy 27 zranitelností. 12 z nich bylo označeno jako extrémně kritické.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení