Menu

30“ monitor s více než miliardou barev

16.06.2010 07:34 | Redakce Chip + Přidat komentář
30“ monitor s více než miliardou barev

30“ monitor s více než miliardou barev | foto: CHIP

Společnost HP představila nový monitor HP ZR30w s LCD displejem, typu S-IPS. Jde o její první monitor s úhlopříčkou 76,2 cm (30"), který umožňuje zobrazit více než jednu miliardu barev.

Třicetipalcový displej patří do řady monitorů HP Performance Display a poskytuje barevné rozlišení 30 bitů na pixel a 1,07 miliardy zobrazitelných barev, ve srovnání s 16,7 miliony barev, které jsou k dispozici na většině panelů s touto úhlopříčkou.
S více než 64 násobkem barev, které jsou k dispozici na běžných LCD monitorech, je HP ZR30w ideální pro profesionály v oblasti animace, vývoje her, televizního vysílání, či v tvorbě designu a grafiky. Monitor má široký gamut a pokrývá 100 procent sRGB a 99 procent Adobe RGB barevného prostoru.
Rozlišení displeje je 2560 x 1600 (zobrazuje tedy 4,1 milionu bodů), má poměrem stran 16:10 a dynamický kontrastní poměr 3000:1. Monitor HP ZR30w je vybaven DisplayPortem a vstupy DVI-D, integrovaným USB hubem se čtyřmi porty a technologií HP Quick Release pro snadnou instalaci.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení