Menu

3D monitor LG DM2350D s TV tunerem

06.12.2011 12:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
3D monitor LG DM2350D  s TV tunerem

3D monitor LG DM2350D s TV tunerem | foto: CHIP

Společnost LG Electronics CZ představila nový 23“ TN LED monitor LG DM2350D, který je vybaven televizním tunerem pro příjem TV vysílání a technologií LG Cinema 3D. Má plné HD rozlišení 1920 x 1080 bodů a jeho doporučená cena činí 8 099 Kč.

Díky polarizační technologii mohou uživatelé na displeji sledovat trojrozměrný obraz – monitor umí do 3D převést i dvourozměrný obraz, takže ve 3D je možné sledovat i televizní vysílání nebo filmy přehrávané z USB flash disku. Přepnutí obrazu z 2D do 3D přitom nemůže být jednodušší – provádí se stisknutím jediného tlačítka. O podsvícení matného displeje se starají LED diody a monitor je vybaven senzorem okolního osvětlení, takže umí automaticky přizpůsobit intenzitu podsvícení okolním podmínkám. Nový monitor nabízí vyčerpávající množství vstupů: kromě rozhraní HDMI a D-Sub najdete v jeho zadní části také komponentní vstup a videovstup SCART a je zde i port USB.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení