Menu

4TB disky WD Se s dlouhou výdrží

28.05.2013 12:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
4TB disky WD Se s dlouhou výdrží

4TB disky WD Se s dlouhou výdrží | foto: CHIP

Společnost WD uvádí novou řadu pevných disků WD Se. Tyto disky jsou určeny pro nepřetržitý provoz v datových centrech a větších NAS systémech. Kromě kapacity a výdrže jsou zajímavé i nízkou spotřebou.

 

 

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o disky určené především pro podnikové využití v datových centrech, tak mají vysokou kapacitu 4 TB, což je momentálně nejvíc, kolik lze do magnetického 3,5“ disku vměstnat, prodávat se ale budou i s kapacitou 2 a 3 TB. Robustnost těchto podnikových disků umožňuje jejich využití v stolních úložištích se 6 a vice šachtami a také u NAS řešení až pro 24 disků. Podle výrobce prošly disky nejméně 5 000 000 hodinami funkčních a tepelných testů a dalšími 20 000 000 hodinami doplňkových testů v reálných podmínkách serverů a úložišť. Na disky je poskytována pětiletá záruka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení