Menu

50“ televizor Toshiba L2 bez 3D a internetu, ale levně

15.03.2013 16:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
50“ televizor Toshiba L2 bez 3D a internetu, ale levně

50“ televizor Toshiba L2 bez 3D a internetu, ale levně | foto: CHIP

Plochých televizorů s různými úhlopříčkami, funkční výbavou, rozlišením a dalšími vychytávkami je na trhu nepočítaně. Toshiba přichází na trh s jednoduchými televizory za rozumnou cenu. Nejzajímavější se nám zdá 50“ Full HD model L2 za doporučenou cenu 18 499 Kč.

 

 

 

Je pravda, že řada uživatelů očekává od televizoru hlavně kvalitní obraz, ale nepotřebuje žádné příplatkové vychytávky navíc. Toshiba se na tento segment zákazníků obrací s modelem L2, který je v nejzajímavějším provedením vybaven 50“ LED panelem s Full HD rozlišením (výrobce bude rovněž prodávat 32“ a 39“ verze, také s Full HD rozlišením). Televizory jsou vybaveny pouze tím nejnutnějším, tedy DVB-T a DVB-C tunerem, dvěma HDMI porty (z toho jeden podporuje MHL, tedy možnost připojení externího smartphonu), jedním USB pro připojení externího disku s multimediálním obsahem. Podle výrobce se pohybuje spotřeba této televize v běžném domácím režimu okolo 70 W, při maximu pak až na úrovni 162 W. Současně s řadou L2 uvádí Toshiba i 22“ Full HD LED televizory L1 a 24“ a 32“ HD Ready modely Toshiba W1.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení