Menu

90 smartphonů ve srovnávacím testu

30.04.2019 15:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
90 smartphonů ve srovnávacím testu

90 smartphonů ve srovnávacím testu | foto: CHIP

V našem žebříčku TOP10 najdete aktuálně 90 u nás dostupných smartphonů.  Všechny jsme důkladně otestovali a máme pro vás přehledné výsledky našich testů i technických parametrů.

Hledáte ten správný chytrý telefon, který vám bude vyhovovat jak z hlediska výkonu, vybavení a ceny? Pak se určitě podívejte na naši srovnávací tabulku 90 smartphonů. Testovali a hodnotili jsme je v několika kategoriích – vybavení, baterie, displej a fotoaparát.

kolaz2-nahled

Kromě tradičních technických parametrů, jako je velikost operační paměti, rozměry, počet jader procesorů, nebo velikost a rozlišení displeje, tak v tabulce najdete podrobné výsledky testů. Dozvíte se tedy, jak dlouho vydrží telefon v provozu, jak dlouho se nabíjí, jaký jas a kontrast má jeho displej, jaké má vybavení a podobně.

top10-nahled

Podrobně jsme se věnovali i fotoaparátům mobilních telefonů. Podle testovacích vzorců jsme měřili rozlišení snímků a jejich šum. Výslednou fotografii ohodnotil i náš expert. Pro někoho může být zajímavá i hodnota SAR, tedy to, jak moc smartphone vyzařuje. V tabulce najdete i informace o tom, jaké konektory smartphone má, zda má nějakou ochranu proti vodě, či zda podporuje bezdrátové nabíjení.

smartphone-test-e1548763036302-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení