Menu

A4 tiskárna se sešívačkou

27.01.2015 10:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
A4 tiskárna se sešívačkou

A4 tiskárna se sešívačkou | foto: CHIP

Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční zařízení formátu A4. Vůbec poprvé nabízí kompaktní model označený Bizhub C3850FS i funkci sešívání vytištěných dokumentů. 

bizhub-c3850fs-2-nahled

Nové multifunkční zařízení Bizhub C3850FS disponuje dotykovým displejem s technologií „Multitouch“ a snadno se tedy ovládá. Zařízení formátu A4 umožní uživatelům sešívat až padesátistránkové svazky a tím snížit manuální a časovou náročnost práce s vytištěnými dokumenty. Bizhub C3850FS je zařízení vhodné zejména pro ty zákazníky či pracovní skupiny, které tisknou množství vícestránkových materiálů, jako jsou prezentace, manuály a podobně.

bizhub-c3850fs-nahled

Bizhub C3850FS nabízí i další pokročile funkce, jako je digitalizace dokumentů do formátů Microsoft Office či PDF/A nebo možnost jejich dlouhodobé archivace. Přístroj rovněž využívá vzdáleného dohledu Konica Minolta, který slouží ke sledování stavu zařízení a k automatickému zadávání objednávek spotřebního materiálu či požadavků na údržbu. Zabezpečení zajišťují funkce autentizačního tisku a možnost šifrování dat na pevném disku.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení