Menu

Acer uvádí 2. Generaci ultrabooku Aspire S7

16.07.2013 21:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Acer uvádí 2. Generaci ultrabooku Aspire S7

Acer uvádí 2. Generaci ultrabooku Aspire S7 | foto: CHIP

Acer představil druhou generaci 13,3“ ultrabooku Aspire S7. Nová verze má mít delší výdrž při provozu na akumulátor, klávesnici s elektroluminiscenčním podsvícením a vylepšené chlazení s nižší hlučností. Novinkou je i podpora bezdrátového přenosu videa pomocí standardu WiDi.

 

 

 

Acer Aspire S7 patří k nejlepším a nejdražším ultrabookům na současném trhu. Z testů v naší testovací laboratoři si odnesl velice příznivé hodnocení a vyčítali jsme mu snad jen kratší výdrž na baterii a značnou hlučnost při plném vytížení a příčiny těchto výtek nyní Acer slibuje odstranit. Navíc přibude podsvícená elektroluminiscenční klávesnice a schopnost bezdrátového přenosu videa do monitoru pomocí bezdrátového rozhraní WiDi.

Podle Aceru se výdrž nové verze zvýší o 33%, na cca sedm hodin provozu. Nové chlazení má snížit hlučnost ultrabooku o 20%. Nemění se jeho tenké tělo o tloušťce 12,9 mm ani hmotnost 1,3 kg. Nová verze ponese označení Aspire S7-392  a bude se prodávat od září.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení