Menu

AirLive zasela a teď sklízela úspěch na Computexu 2017

14.06.2017 18:23 | Milan Loucký + Přidat komentář
AirLive zasela a teď sklízela úspěch na Computexu 2017

AirLive zasela a teď sklízela úspěch na Computexu 2017 | foto: CHIP

Veletrh Computex 2017 je za námi. Letošního ročníku se zúčastnilo na 1050 vystavovatelů a navštívilo jej přes 50 tisíc návštěvníků. Společnost AirLive představila sérii moderních a vyspělých ICT řešení.

Ty představují kombinaci nejnovějších produktů jako AirLive switche s unikátní funkcí automatické topologie zapojení sítě, průmyslový switch s automatickým obnovováním do 20 ms, 4G/LTE M2M brány pro průmyslové nasazení, LTE bránu určenou pro dopravní prostředky a PoE kamery nebo AC.TOP bezdrátové přístupové body. Rovněž se zde představily i Smart life IoT sady pro automatizaci domácnosti.

Ukázka chytrých gigabitových přepínčů AirLive.

Ukázka chytrých gigabitových přepínčů AirLive.

V živé ukázce AirLive představila, jak switche s topologickými funkcemi dokážou automaticky rozeznat architekturu sítě. Všechna zařízení v síti jsou následně zobrazena včetně informací o modelu, MAC adresy, čísla připojeného portu, rozsahu pásma a schopností vidět live přenos z kamer s funkcí ONVIF a jejich umístnění přímo ze switche. Správci mohou jednoduše získat přehled o celé architektuře sítě, což pomáhá při řešení problémů a šetří čas i peníze. I nastavování VLAN je snadné. Vytváření VLAN skupiny je řešeno způsobem „klikni a vyber“.

Tradiční řešení domácích IoT zařízení se zaměřuje především na řešení alarmu. Sety AirLive Z-wave Plus Smart Life IoT můžeme nazývat jako smart 2.0, s nímž si můžete postavit svoji vlastní automatizovanou domácnost. K tomu potřebujete pouze chytrý telefon a AirLive Smart life IoT aplikaci, pomocí které nastavíte vše potřebné odkudkoli.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení