Menu

Aktualizace aplikace Moto Camera 2 s novými doplňky

18.02.2019 16:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Aktualizace aplikace Moto Camera 2 s novými doplňky

Aktualizace aplikace Moto Camera 2 s novými doplňky | foto: CHIP

Majitelé Motorola moto Z³ play právě obdrželi nejnovější aktualizaci aplikace Moto Camera 2. Ta přináší nové a zajímavé doplňky a možnosti.

Uživatelé si nyní mohou vybrat z řady živých filtrů Live Filters (ty jsou k dispozici na všech moto zařízeních). Díky možnostem UI úpravy fotografických rastrů je nyní možné správné zarovnání fotek. A je toho ještě více: stabilita databází v manuálním módu, histogram a zobrazování teploty v Kelvinech pro všechna zařízení.

Histogram je poměrně užitečný, ale často nepochopený a zanedbávaný nástroj v digitální fotografii, který pomáhá dosáhnout správné expozice na snímcích. Je to grafická interpretace osvětlení fotografované scény. Levá strana grafu představuje černou barvu nebo stíny, pravá strana slouží pro zvýraznění nebo světlé oblasti a střední část je určena středním tónům (střední nebo 18% šedá). Umístění vrcholu pak představuje počet pixelů v daném tónu. Histogram je k dispozici pouze v ručním režimu.

Moto Z³ a moto Z³ play už mají také AR nálepky, které uživatelům umožňují přesouvat virtuální objekty a symboly do reálného světa. Tato funkce funguje prostřednictvím aplikace Google Lens přímo integrované do softwaru fotoaparátu. Moto G6 plus a moto G7 tuto funkci dostanou už během února.

S nejnovějšími aktualizacemi se uživatelé dočkají opravy chyb a vylepšení výkonu.

Po předchozí aktualizaci aplikace Moto Camera 2 z prosince 2018 mohou všechna zařízení Motorola používat pro přední fotoaparát režim Portrait a Spot Color a přidat vodoznak na fotografie. Vodoznak s nápisem „vyfoceno s Moto (název modelu)“, jménem uživatele a logem Motorola se zobrazuje vždy v rohu fotografie.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení