Menu

Aplikace Můj Vodafone v novém designu rozdává dárky

09.03.2018 15:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Aplikace Můj Vodafone v novém designu rozdává dárky

Aplikace Můj Vodafone v novém designu rozdává dárky | foto: CHIP

I v šestém roce patří aplikace Můj Vodafone mezi nejúspěšnějšími aplikacemi v České republice a prochází změnami k lepšímu.

Zákazníci se mohou těšit na modernější a přehlednější vzhled aplikace pro iOS a Android. Funkce se nijak nemění. Aplikace prošla těmito vylepšeními:

•             Všechna nastavení služeb jsou sloučená do sekce Moje služby.

•             Nově je vytvořená sekce Můj účet.

•             Na úvodní stránku přibyla speciální nabídka služeb určená pro každého zákazníka, pod ní najdou uživatelé přehled čerpání dat. Rovněž zde zákazník najde aktuální útratu s detailním přehledem útraty pro všechna telefonní čísla (pokud jich má víc).

•             Platba Vyúčtování je zjednodušená, lze platit platební kartou přímo v aplikaci, došlo k vylepšení zobrazení historie vyúčtování.

•             Dále uživatelé najdou v poslední položce spodního menu Více. Tudy se zákazník dostane například do eShopu, mapy prodejen nebo k dobíjení kreditu.

Každý týden v březnu nové výhry

Během března zákazníci po vstupu do aplikace Můj Vodafone mohou soutěžit každý týden o jiné ceny. Každý zákazník se může každého kola hlavní březnové soutěže zúčastnit pouze jednou.

Výhry budou stát za to. Šanci na výhru můžou zákaznicí zvýšit, když do soutěže přizvou své rodinné příslušníky nebo přátele, kteří jsou zákazníky Vodafonu. Soutěžící odpovídají na soutěžní otázky a ze správných odpovědí je potom vylosovaný výherce.

O co se soutěží:

Telefon

Zařízení

3x iPhone X

3x DJI Spark Fly Combo

10x Vodafone Smart V8

3x Dron and base

10x Xiaomi Redmi Note 5A

3x Sphero McQueen

3x Huawei Mate P10 Pro

5x Garmin Fenix 5S

3x Samsung Galaxy Note 8

3x DJI Mavic

 

Dárky v aplikaci udělají radost každému

Uživatelé aplikace Můj Vodafone mohou také získat dárky, které jim aplikace náhodně nabídne, například služby MusicJet nebo sledováníTV, slevy do Euronicsu na notebooky, tablety a PC, Extra kredit 25 % navíc při dobíjení v aplikaci (nad 250 Kč, platba kartou) a další drobné dárky, slevy na pojištění aj. Dárky budou uživatelé aplikace získávat až do konce března.

Soutěž o iPhone X a další ceny s platbami s Mastercard

Platební brána v aplikaci Můj Vodafone je nyní zase o něco chytřejší. Nově podporuje i platby Masterpass peněženkou a zapamatuje si údaje karty i pro další platby, a to zcela bezpečně a diskrétně. Tyto údaje zná totiž jen banka. Zákazníci, kteří v březnu a dubnu využijí novinku v možnostech platby Vyúčtování nebo dobíjení kreditu, se navíc automaticky zapojí do soutěže o další ceny.  Stačí, když zaplatí Vyúčtování nebo si dobijí kredit v mobilní aplikaci nebo v Internetové samoobsluze Můj Vodafone pomocí platební karty Mastercard nebo služby Masterpass. Mezi výherce rozdělí Vodafone telefon iPhone X, tři iPhone 8, čtyři drony DJI Spark a čtyři chytré hodinky Garmin Fenix 5S.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení