Menu

Aplikace pro pohodlné čtení na iOS zařízení

27.03.2014 17:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Aplikace pro pohodlné čtení na iOS zařízení

Aplikace pro pohodlné čtení na iOS zařízení | foto: CHIP

PocketBook představuje aplikaci pro operační system iOS, se kterou můžete číst velké množství formátů elektronických knih a dokumentů – PocketBook Reader pro iOS. Aplikace je nyní dostupná v obchodě AppStore.

pocketbook-reader-ios-4-nahled Společnost PocketBook představuje aplikaci PocketBook Reader pro iPhone a iPod Touch se systémem iOS, se kterou mohou uživatelé číst mnoho formátů elektronických knih a dokumentů. Čtení elektronických publikací nebylo podle této firmy dosud na těchto zařízeních tak intuitivní, jako s novou aplikací PocketBook.

PocketBook Reader umožňuje číst knihy a zobrazit dokumenty na každém zařízení iPhone a iPod Touch se systémem iOS 6.0 nebo novějším. Aplikace je designována do grafické podoby iOS 7,0. PocketBook Reader je kombinace intuitivního rozhraní a nabízí sadu funkcí pro pohodlné čtení. Aplikace používá kruhové menu s „kouzelnými“ možnostmi, které se mohou lišit v závislosti na formátu knihy. Použité řešení umožňuje rychlý přístup ke všem funkcím čtení a nastavení bez zbytečného zobrazení možností, které nejsou v daném formátu podporovány.

pocketbook-reader-ios-5-nahled

Navigace pomocí knihovny je intuitivní a uživatel si může sám zvolit její vzhled. Řezy písma, intenzita jasu a režim čtení, to všechno jsou vlastnosti, které lze přizpůsobit potřebám. Aplikace umožňuje upozornit na zajímavý citát v textu, vytvořit poznámku s připomínkami a sdílet ji (stejně jako všechny ostatní myšlenky a komentáře) s využitím Twitteru, Facebooku, SMS zpráv nebo e-mailu.

Ve srovnání s jinými aplikacemi pro čtení na zařízeních využívajících iOS nabízí PocketBook Reader jeden z nejúplnějších seznamů podporovaných formátů. V současné době podporuje aplikace PocketBook Reader pro iOS formáty PDF, PDF DRM, EPUB, EPUB DRM, DjVu, TXT, FB2, FB2.zip, acsm. V následující verzi přibudou ještě možnosti zobrazení CHM, HTML a komiksů.

pocketbook-reader-ios-1-nahled

Aplikaci PocketBook Reader jistě ocení uživatelé, kteří často zobrazují a čtou dokumenty PDF a DjVu. PocketBook Reader umožňuje nejen přiblížit a nastavit možnosti posunu v dokumentu, zobrazit ho v orientaci na šířku, ale také schopnost vyříznout oblasti dokumentu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení