Menu

Autonabíječky se dvěma porty USB a hrotem navíc

20.11.2017 13:52 | Milan Loucký + Přidat komentář
Autonabíječky se dvěma porty USB a hrotem navíc

Autonabíječky se dvěma porty USB a hrotem navíc | foto: CHIP

Vedle domácnosti a kanceláře je auto jedním z míst, kde často dobíjíme svá mobilní zařízení, ale kde také, někdy marně, nabíječku hledáme.

Společnost Evolveo rozšiřuje svoji nabídku produktů pro digitální život o nabíječky řady MX. Tyto USB nabíječky do automobilu mají dva porty USB s odlišnou hodnotou výstupního proudu a umožňují nabíjet dvě zařízení současně. Nabíječka MX 310 nabíjí připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné nabíječky. MX 240 přináší navíc bezpečnostní prvek v podobě kovového provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

MX 240 v kovovém provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla

USB nabíječka se dvěma USB porty do automobilu s celkovým výkonem 3,4 A umožňuje nabíjet dvě zařízení současně. Výstup 2,4 A je určen pro náročná zařízení jako tablet, výkonný smartphone, zařízení s větší baterií a větším dobíjecím proudem. Druhý 1A výstup je určen pro méně náročná zařízení, jako je například mobilní telefon. Dobíječka pracuje se dvěma vstupními napětími (12 V a 24 V), lze ji tedy používat nejen v osobních ale i nákladních a užitkových vozech. Bonusem této nabíječky, který zvyšuje její užitnou hodnotu, je kovové provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

MX 310 s podporou adaptivního rychlého nabíjení

Druhá nová USB nabíječka v nabídce EVOLVEO díky podpoře technologie QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0 poskytuje až čtyřikrát rychlejší nabití ve srovnání s běžnými nabíječkami. Nabíječka MX 310 má také dva porty USB, z toho jeden podporující standard QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0 (adaptivní nabíjení 3,7–6,5 V 3 A, 6,5–9 V 2,5 A, 9–12 V 2 A) a druhý se standardním výstupem 5 V, 2,4 A.

Dostupnost a cena

USB nabíječky EVOLVEO jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 199 Kč (MX 240) a 299 Kč (MX 310).

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení