Menu

Avast koupil firmu secure.me

06.05.2013 19:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Avast koupil firmu secure.me

Avast koupil firmu secure.me | foto: CHIP

Firma AVAST Software oznámila, že získala secure.me, společnost v oblasti ochrany soukromí na sociálních sítích, která pomáhá uživatelům držet citlivé informace v bezpečí a zaměřuje se na ochranu dat před aplikacemi, které mohou být nebezpečné nebo shromažďují data uživatelů.

Díky akvizici secure.me získává společnost AVAST nové klíčové technologie v oblasti ochrany soukromí na sociálních médiích, pokročilé kontroly obsahu a zabezpečení aplikací na mobilních zařízeních. AVAST se také okamžitě stává významným hráčem v oblasti zabezpečení sociálních médií prostřednictvím Facebookové aplikace secure.me, která je číslem jedna v tomto segmentu. Její sofistikované algoritmy analyzují a upozorňují na aktivity na Facebooku, které by mohly ohrozit soukromí uživatele, jeho bezpečí i dobrou pověst.

"Vždy jsme byli fanoušky řešení a souvisejících technologií, které secure.me vyvinula a uvedla na trh," uvedl ředitel technologické sekce společnosti AVAST Ondřej Vlček, "a nyní pracujeme rychlostí světla, abychom je plně integrovali do naší nabídky neplacených i prémiových produktů, tak aby pár set milionů našich uživatelů mohlo tyto výhody také využívat."

Technologie použité ve Facebookové aplikaci Secure.me, v rozšíření do prohlížečů App Security a aplikaci pro iOS budou dostupné v produktech AVAST koncem roku 2013 a přinesou další úroveň zabezpečení téměř 200 milionů uživatelů produktů AVAST.Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení