Menu

Bezdrátová klávesnice a myš v jednom

07.07.2014 12:11 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Bezdrátová klávesnice a myš v jednom

Bezdrátová klávesnice a myš v jednom | foto: CHIP

Trust představuje další příslušenství k chytré televizi, počítači či herní konzoli – Wireless TV Keyboard and Air Mouse.

Novinka umožňuje snadné psaní, surfování po internetu a bezproblémový pohyb po obrazovce i u těch zařízení, která k tomu nejsou prostřednictvím klasických ovladačů vhodně uzpůsobena.

wireless-keyboard-air-mouse-lifestyle-nahled

Wireless TV Keyboard and Air Mouse je univerzální lehký set s jednoduchým designem a propracovanou ergonomií. Pro snadné psaní nabízí klávesnici s pohodlnými tlačítky na jedné straně, a další funkční tlačítka s klasickým směrovým křížem na straně druhé. Funkce bezdrátové myši pak nabízí podobný komfort jako u klasické myši, přičemž díky pokročilé technologii není pro pohyb na obrazovce nutno mířit přímo na dané zařízení.

Vlastní komunikace s ovládaným zařízením funguje prostřednictvím miniaturního USB přijímače, a to až do vzdálenosti 10 m. Napájení integrované baterie je zajištěno přes dodávaný USB kabel.

Wireless TV Keyboard and Air Mouse je na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč s DPH pro Českou republiku a za 39,99 euro s DPH na Slovensku. Záruka je 3letá. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení