Menu

Bezdrátová klávesnice a stojánek na mobil/tablet

27.06.2017 15:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátová klávesnice a stojánek na mobil/tablet

Bezdrátová klávesnice a stojánek na mobil/tablet | foto: CHIP

Sada Logitech K375s Multi-Device Wireless Keyboard and Stand Combo obsahuje bezdrátovou klávesnici a stojánek, do kterého můžete vložit tablet nebo smartphone. Prodávat se bude za 1 078 Kč.

Nový set bezdrátové klávesnice a stojánku pro smatphone nebo tablet s úplným názvem Logitech K375s Multi-Device Wireless Keyboard and Stand Combo nabízí společnost Logitech. Stisknutím tlačítka Easy-Switch můžete přepínat mezi třemi současně připojenými zařízeními a psát na každém z nich. Univerzální stojánek v balení lze využít pro telefon nebo tablet.

Klávesnice K375s Multi-Device je kompatibilní s nejrozšířenějšími operačními systémy, včetně Windows, Mac, Chrome, Android nebo iOS. Pro připojení můžete použít USB nano přijímač Logitech Unifying nebo technologii Bluetooth Smart. Díky tomu si můžete sami vybrat ten nejvhodnější způsob připojení počítače, telefonu nebo tabletu.

Přibalený stojánek slouží k usazení celé řady mobilních zařízení (s max. tloušťkou 10,5 mm) v ideálním úhlu pro čtení i psaní. Jeho pogumovaná konstrukce udržuje obrazovku mobilního zařízení ve stabilní poloze a umožňuje také přístup k tlačítku HOME u telefonu nebo tabletu.

Díky klávesám plné velikosti s konkávním tvarem a nízkým zdvihem je podle výrobce klávesnice K375s pohodlná a příjemně se na ní píše. Klávesnice má tradiční rozložení kláves s numerickým blokem pro rychlé zadávání čísel. Je také tichá a vybavená sklopnými nožičkami, které umožňují nastavení do dvou různých úhlů. Klávesnice Logitech K375s Multi-Device sice není určena pro práci pod vodou, ale je rezistentní proti polití tekutinou. Podobně jako u dalších produktů Logitech se nemusíte příliš často starat o výměnu baterií. Při nečinnosti přechází klávesnice K375s Multi-Device do režimu spánku (má i mechanický vypínač), a tak se může pochlubit výdrží baterií až 24 měsíců.

Očekává se, že set bezdrátové klávesnice a univerzálního stojánku Logitech K375s Multi-Device Wireless Keyboard and Stand Combo bude k dostání v České republice od července za doporučenou maloobchodní cenu 1 078 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení