Menu

Bezdrátová myš M280 stvořená pro pohodlí

03.09.2014 13:21 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Bezdrátová myš M280 stvořená pro pohodlí

Bezdrátová myš M280 stvořená pro pohodlí | foto: CHIP

Wireless Mouse M280 má ergonomický zakřivený design, široké skrolovací kolečko a vyspělou technologii optického snímače pohybu Logitech Advanced Optical Sensor.

„Uvážíme-li, jak velkou část svého času každý den strávíme při používání stolních počítačů, notebooků a tabletů, je skutečně důležité, aby používání našich vstupních zařízení bylo pohodlné,“ řekl Denis Fayolle, ředitel divize myší pro EMEA ve společnosti Logitech. „Při vývoji bezdrátové myši Logitech Wireless Mouse M280 jsme použili proces ruční řemeslné výroby a tato technika tvorby designu nám umožnila dosáhnout dynamicky zakřiveného tvaru, přičemž úchopy mají měkké pogumování, které je pro dlaň přirozeně pohodlné.“

logitech-m280-black-ctg-nahled

Bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M280 je kompatibilní se všemi nejrozšířenějšími operačními systémy a má integrovaný snímač přesného sledování pohybu a hladkého ovládání kurzoru. Konstrukce s vyspělou technologií šetření energie myš automaticky přepne do režimu spánku, když ji nepoužíváte, a nebudete již muset často měnit baterie. Miniaturní bezdrátový „Nano“ přijímač vám poskytuje při práci s myší spolehlivost jako při připojení kabelem a současně pohodlí bezdrátové volnosti. Díky modernímu vzhledu a několika barevným variantám je možné tuto myš elegantně sladit s jakýmkoli pracovním prostředím.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M280 bude v České republice k dostání počátkem září 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 829 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení