Menu

Bezdrátové špunty s funkcí potlačení okolního zvuku

16.11.2016 11:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátové špunty s funkcí potlačení okolního zvuku

Bezdrátové špunty s funkcí potlačení okolního zvuku | foto: CHIP

Bose představil lehká bezdrátová sluchátka QuietControl 30, která umí potlačit nežádoucí zvuky z okolí. Pro různé situace umožňují navíc ovládat míru tohoto potlačení. 

Společnost BaSys, distributor audio produktů Bose, představil bezdrátová sluchátka Bose QuietControl 30. Stylová sluchátka typu špunty nabízí možnost potlačit ruchy okolí. Jejich základem je pohodlný pásek s vestavěnou baterií. Tato konstrukce umožnila zvýšit výdrž baterie až na úroveň 10 hodin a dosáhnout v bezdrátovém provedení maximálního odlehčení vlastních špuntů.

quiet-control-30-015-hr-tif-nahled

Sluchátka také nabízejí speciální volitelnou funkci, která při telefonování pustí do sluchátek část vlastního hlasu bez nežádoucí ozvěny. Jejich uživatel pak zbytečně nezvyšuje hlas. Stejně jako dvojice nedávno uvedených bezdrátových sportovních sluchátek má i tento model speciální provedení, které zabraňuje vniknutí vody nebo potu k reproduktorům. Díky tomu sluchátkům nevadí déšť a jsou vhodná i do posilovny či k jinému sportovnímu využití.

Bezdrátová sluchátka komunikují s aplikací Bose Connect ve smartphonu, která je dostupná pro systémy Android i iOS. S její pomocí lze uživatelsky ovládat míru potlačení okolí. Aplikace také usnadňuje párování s telefonem, které je možné provést s využitím NFC pouhým přiblížením sluchátek k telefonu.

quiet-control-30-017-hr-tif-nahled

Součástí balení je trojice měkkých silikonových špuntů v různých velikostech a také stylové přepravní pouzdro. Na trh přicházejí právě nyní prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys, za doporučenou koncovou cenu 8 490 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení