Menu

Bezdrátový tisk z iPadu a iPhonu na tiskárnách Canon

29.09.2011 13:13 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátový tisk z iPadu a iPhonu na tiskárnách Canon

Bezdrátový tisk z iPadu a iPhonu na tiskárnách Canon | foto: CHIP

Inkoustové tiskárny Canon PIXMA podporují bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch. Tisknout můžete fotografie, e-maily, webové stránky a další dokumenty i bez nainstalovaných ovladačů.

Společnost Canon Europe oznámila, že vybrané nové modely multifunkčních inkoustových tiskáren Canon PIXMA podporují technologii AirPrint pro bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch. AirPrint umožňuje bezdrátový tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dalších dokumentů i bez nainstalovaných ovladačů.
AirPrint zatím podporují tři modely Canon PIXMA - PIXMA MG8250, MG6250 a MG5350. Postupně bude AirPrint podporovat většina nově představených inkoustových tiskáren Canon PIXMA. AirPrint je kompatibilní s iPadem, iPadem 2, iPhonem 3GS, iPhonem 4 a iPodem touch (3. generace nebo novějším) se systémem iOS 4.2 nebo novějším. Další informace o technologii AirPrint a tiskárnách Canon PIXMA naleznete na stránkách Canon.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení