Menu

Tip: Použijte jednorázové e-mailové adresy s autodestrukcí

29.03.2023 13:41 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tip: Použijte jednorázové e-mailové adresy s autodestrukcí

Tip: Použijte jednorázové e-mailové adresy s autodestrukcí | foto: Pixabay

Mnoho webových služeb vyžaduje pro to, abyste je mohli naplno využívat, registraci. Čím častěji však svou e-mailovou adresu někam zadáte, tím větší je riziko, že se dostane do rukou spammerů. Vyřeší to jednorázový e-mail.

Na některých webových službách se musíte zaregistrovat a uvést svojí e-mailovou adresu. U těch méně důvěryhodných ale hrozí, že se e-mail dostane do nepovolených rukou a vaše schránka bude zaplavena spamem. Na méně důležitých webových stránkách je proto vhodné používat jednorázovou poštovní adresu, například tu, kterou zdarma nabízí služba 10 Minute Mail.

mail10-nahled

Mail na deset minut. Pak na něj můžete zapomenout a váš zůstane v anonymitě. | Zdroj: screenshot 10minutemail.

Zvláštností této služby je, že vytvořená e-mailová schránka je po deseti minutách automaticky smazána. Ne všichni poskytovatelé to tak dělají, takže pak například cizí osoby mohou v zásadě později přistupovat k údajům spojeným s jednorázovou adresou.

Pokud si chcete dočasný e-mail zřídit, přejděte na stránku www.10minutemail.com. Kliknutím na symbol kopírování vedle názvu zobrazené poštovní adresy ji zkopírujete do schránky. Poté se zaregistrujte pomocí zde vytvořené e-mailové adresy u požadované služby a počkejte na registrační e-mail s potvrzovacím odkazem. Pokud časový úsek nestačí, kliknutím na „Get 10 more minutes“ jej opět prodloužíte na celých deset minut.

Zdroj: 10 Minute Mail

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  how i got my ex back

  JAK JSEM ZÍSKAL SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA ZPĚT POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO KOUZLA OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, Můj manžel mě opustil se dvěma dětmi na jeden rok, Veškerá snaha přivést ho zpět selhala Myslel jsem si , že ho už neuvidím , dokud jsem nepotkal dámu jménem Maria , která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr. Sunny . Dala mi jeho e – mailovou adresu a číslo mobilního telefonu , kontaktoval jsem ho a on mě ujistil , že během Za 48 hodin se mi můj manžel vrátí, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění a říkal, že to je ďábelská práce, takže jsem dodnes překvapená tím zázrakem, nemohla jsem otěhotnět, ale jakmile kouzlo bylo sesláno, otěhotněla jsem a porodila své třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat prostřednictvím: e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com nebo WhatsApp nebo mu zavolejte nyní: +2348082943805.
  Dr.Sunny také léčí:

  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Vyhrajte v loterii
  7. Pokud chcete otěhotnět
  8. Chci získat promo v práci

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení