Menu

Bezpečnostní kamera Arlo Go

26.03.2018 11:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezpečnostní kamera Arlo Go

Bezpečnostní kamera Arlo Go | foto: CHIP

Mobilní 3G/4G LTE bezpečnostní kamera Netgear Arlo Go je určena zejména pro uživatele, kteří hledají rychlé a spolehlivé bezpečnostní řešení v oblastech, kde tradiční kabelové a Wi-Fi připojení není k dispozici.

Arlo Go je kompaktní mobilní bezpečnostní kamera vybavená dobíjecími bateriemi. Bezdrátové provedení společně s mobilním 3G/4G LTE připojením a konstrukcí odolnou vůči povětrnostním vlivům nabízejí široké možnosti umístění – v rekreačních objektech, skladech, ale i na stavbách či v divoké přírodě.

netgear-arlo-go-iii-nahled

Podle výrobce kvalitní obraz za všech podmínek zajišťuje kombinace HD rozlišení (1 280 x 720 obrazových bodů), osminásobného digitálního zoomu, pokročilého režimu nočního vidění (RGB-IR) a úhlu snímání až 130°. Kamera je dále vybavena obousměrným audio systémem a pohybovými i zvukovými senzory, které uživatele informují o jakékoli neobvyklé aktivitě prostřednictvím zpráv zasílaných do jejich mobilních zařízení.

netgear-arlo-go-i-nahled

Veškeré nahrávky pořízené kamerou Arlo Go se automaticky ukládají do cloudu, kde si je uživatelé mohou následně prohlédnout. Základní verze tohoto cloudu je volně dostupná, videa jsou zde zdarma uložena po dobu sedmi dní. Kamera je vybavena také slotem pro SD kartu, jenž lze využít jako záložní řešení v případě výpadku mobilního připojení.

Aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer. Kamera Arlo Go je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT a Stringify. Kamerka neprodává za 10 460 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení