Menu

Bezpečnostní kamera Yale se sirénou a reflektorem

26.06.2019 00:20 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Bezpečnostní kamera Yale se sirénou a reflektorem

Bezpečnostní kamera Yale se sirénou a reflektorem | foto: CHIP

Voděodolná kamera Yale All-in-One Camera může být umístěna v interiéru i exteriéru

Yale, značka koncernu ASSA ABLOY, představila novou bezpečnostní kameru Yale All-in-One Camera, opatřenou LED reflektorem se svítivostí 110 lumenů a 110dB sirénou. Nová kamera může fungovat jako samostatné bezpečnostní zařízení, které spustí poplach při detekci pohybu v určené oblasti. Prostřednictvím mobilní aplikace pro smartphony a tablety s Androidem a iOS lze kdykoli zobrazit záběr z kamery připojené k internetu přes Wi-Fi, upravovat její nastavení nebo spravovat plán zabezpečení a oznámení kamery. Záznam s Full HD rozlišením se ukládá na microSD kartu vloženou do kamery.

Kamera vybavená mikrofonem a reproduktorem má k dispozici obousměrný přenos zvuku. Systém nočního vidění s dosahem až 10 metrů a možnost vnitřního i venkovního umístění kamery zajistí kontrolu nad nemovitostí i jejím okolím. Na dálku lze ovládat také sirénu a LED reflektor. Yale All-in-One Camera je připravena na integraci s dalšími chytrými zařízeními značky Yale, jako jsou chytré alarmy a CCTV systém. Podpora hlasových asistenčních služeb Amazon Alexa a Google Assistant (tato funkce bude doplněna s aktualizací firmwaru kamery) zajistí propojení s dalšími systémy inteligentní domácnosti.

Dostupnost a cena

Kameru Yale All-in-One Camera lze zakoupit za cenu od 3 299 Kč.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení