Menu

Bezplatný nástroj je povinností na každém PC: stáhněte si nejlepší čistič adwaru v nové verzi

03.03.2020 20:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Bezplatný nástroj je povinností na každém PC: stáhněte si nejlepší čistič adwaru v nové verzi

Bezplatný nástroj je povinností na každém PC: stáhněte si nejlepší čistič adwaru v nové verzi | foto: CHIP

Pravděpodobně nejlepším programem pro zbavení počítače nepříjemného malwaru, jako např. adwaru, nástrojových panelů do prohlížečů a zlodějů dat, je AdwCleaner.

Nyní si můžete stáhnout aktualizovanou verzi programu. Stane se to hned a stačí jen chvilka nepozornosti: nechtíc si nainstalujete panel nástrojů do svého prohlížeče a změní se vaše homepage. Může to být třeba případ instalace nového softwaru nebo stahování obsahu z internetu.

Odstranění takového malwaru je nepříjemná činnost, která je často i časově náročná. Výrobci podobného smetí totiž používají triky, aby se nervující software zuby nehty držel ve vašem systému. Vhodným řešením pro takové případy je AdwCleaner.

Program je užitečný i v případech, kdy chcete odstranit předinstalovaný software na nových zařízeních. Nové reklamní aplikace bývají často "přibaleny" k Windows a zcela zbytečně spotřebovávají systémové prostředky. AdwCleaner vám je pomůže vymazat.

Stáhněte si: AdwCleaner

adwcleaner-logo

AdwCleaner 8.0.3

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Bezplatný nástroj AdwCleaner slibuje odstranění nežádoucího adwaru, nástrojových panelů v prohlížečích a zlodějů dat.

Stáhněte si

 


AdwCleaner 8: jaké přináší novinky

adwcleaner-1

AdwCleaner: program odstraní nežádoucí software.

Po prodělání generální opravy program od verze 8 nabídl některé nové funkce. Staré operační systémy Windows XP a Vista už nejsou podporovány. Vrátila se i podpora Firefoxu, která dočasně nebyla k dispozici. S přechodem na verzi 8.0.3 nyní nástroj poskytuje v souborech protokolu nejen název webových rozšíření, ale také ID pro lepší identifikaci.

Čtěte dále → Nejlepší čističe systému

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.