Menu

Bude vás dobře slyšet

19.02.2019 10:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bude vás dobře slyšet

Bude vás dobře slyšet | foto: CHIP

Nový mikrofon Genesis Radium 600 s profesionálními ambicemi využívá kardioidní polarizaci.

Genesis Radium 600 je profesionální kapacitní mikrofon, který garantuje velmi dobré zachycení a následnou reprodukci zvuku. Kapsula mikrofonu je navržena tak, aby co nejlépe zachycovala hlas ze směru před mikrofonem a současně účinně eliminovala zvuky za mikrofonem. Tato funkce se nazývá kardioidní polarizace, díky které mikrofon realisticky reprodukuje barvu hlasu a tóny. Uživatel tak může plně využít své hlasové schopnosti při pořizování zvukového záznamu nebo například při streamování.

Pokud přemýšlíte nad tím, jak vylepšit svůj kanál YouTube nebo zlepšit kvalitu svého online streamu, Genesis Radium 600 splní většinu požadavků, kladených na kvalitní záznam zvuku. Jde o vysoce kvalitní studiový mikrofon s bohatým vybavením a funkcemi, které uspokojí nejen začátečníka, ale také pokročilého streamera. Balení obsahuje množství užitečných doplňků, jako jsou: stolní stativ, pop-filtr, pěnová houbička a praktický, velmi odolný kufřík, který dostatečně chrání drahocenné vybavení během přepravy na jiné místo.

Vysoce kvalitní nahrávky nejsou všechno, co poskytuje Radium 600. Mikrofon má řadu užitečných funkcí, které maximalizují komfort používání. Vestavěné tlačítko „Mute“ umožňuje kdykoli přerušit záznam mikrofonem, pokud nechcete, aby byl váš hlas zaznamenán. Mikrofon je vybaven regulátorem citlivosti a hlasitosti nahrávání, což umožňuje plnou kontrolu kvality během streamování. Navíc má mikrofon 3,5mm jack konektor, který v případě potřeby umožňuje připojení sluchátek.

Pokud chcete mikrofon použít třeba na společném streamu se svými přáteli, pak i na to Genesis myslel, a celou sadu zabalil do odolného a praktického kufříku, který chrání drahocenné vybavení během přepravy na jiné místo.

Aby mikrofon Radium 600 poskytnul maximální komfort a kvalitu užívání, obsahuje balení řadu užitečného příslušenství, jako jsou pop-filtr, pěnová houbička a stolní stativ. Pop-filtr účinně eliminuje nepříjemný zvuk při takzvaných „výbušných souhláskách“ a pěnová houbička nejen chrání kovovou konstrukci mikrofonu, ale funguje také jako další filtr proti okolním hlukům. Pomocí těchto doplňků bude nahrávání a streamování jednodušší a profesionálnější.

Mikrofon Genesis Radium 600 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 2749 Kč.

Popis

  • Profesionální reprodukce a čistý zvuk
  • Kardioidní polarizace
  • Regulátor citlivosti a hlasitosti nahrávání
  • Vestavěný 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek
  • Tlačítko „Mute“ pro deaktivaci záznamu
  • Praktický, odolný přepravní kufřík
  • Užitečné doplňky: pop-filtr, stolní stativ, pěnová houbička

Specifikace

Typ mikrofonu: kapacitní s kardioidní polarizací

Komunikace: Drátová

Konektor: USB

Frekvenční rozsah: 30– 18 000 Hz

Citlivost: -36 dB (0 dB = 1 V/Pa @ 1 kHz)

Dynamika: 93 dB (THD + N = 0,005%)

Odezva: 16-bit/48 kHz

Délka kabelu: 1,8 m

Rozměry kufříku: 26 × 11 × 22 cm

Barva: černá

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení