Menu

Canon rozšiřuje portfolio dokumentových skenerů

03.07.2017 17:15 | Milan Loucký + Přidat komentář
Canon rozšiřuje portfolio dokumentových skenerů

Canon rozšiřuje portfolio dokumentových skenerů | foto: CHIP

Nejnovějším přírůstkem produktové řady Canon imageFORMULA je dokumentový skener DR-C230.

Canon vysoce výkonný desktopový skener pro pracovní skupiny navrhl tak, aby mohl nabídnout špičkový výkon malým i středně velkým organizacím. Nový imageFORMULA DR-C230 se může pochlubit nejnovějšími technologiemi a vlastnostmi, které umožňují snadnou digitalizaci a podporují pokročilá workflow.

Skener Canon imageFORMULA DR-C230 představuje kompaktní, odolné a spolehlivé zařízení s rychlostí skenování až 30 stran nebo 60 obrázků za minutu. Součástí dodávky je i obslužný software. Díky podavači dokumentů pro 60 listů a robustnímu podávacímu mechanismu si nový skener poradí s mnoha tipy médií včetně pasů s tloušťkou až 6 mm.

Díky softwaru Canon CaptureOnTouch Pro mohou uživatelé nové zařízení využívat pro jednorázová skenování i pro zpracování pravidelných úloh. Součástí CaptureOnTouch Pro je i nástroj pro optické rozpoznávání znaků a pro rozdělování výstupů skenovacích úloh. Novinka navíc dovoluje skenovat do rozličných umístění, jako jsou sdílené složky, elektronická pošta, FTP servery, tiskárny nebo cloudové aplikace. Nechybí ani ovladače ISIS/TWAIN pro operační systémy Windows a Mac TWAIN pro Mac OS. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení