Menu

Cestovní inkoustovka HP Officejet

11.04.2011 08:57 | Redakce Chip + Přidat komentář
Cestovní inkoustovka HP Officejet

Cestovní inkoustovka HP Officejet | foto: CHIP

Společnost HP představila novou modelovou řadu inkoustových tiskáren určených pro práci v terénu i doma. Tiskárna pracuje i na baterii a vytiskne na ni až 500 stran.

HP Officejet 100 Mobile Printer přicházejí s řešením pro podnikové zákazníky a tzv. mobilní profesionály, kteří chtějí tisknout v profesionální kvalitě jak v kanceláři, tak i na cestách. Stále větší mobilita pracovní síly a práce z domova (tzv. telecommuting) posledních několik let postupně mění podobu firemního prostředí.
Officejet 100 Mobile Printer je kompaktní a odolná tiskárna, která při plném dobití stačí na tisk až 500 stran (je vybavena Li-ion baterií). Dodává se i s 65wattovým adaptérem, který je kompatibilní s některými notebooky HP. Tiskárna je dále vybavena Bluetooth rozhraním a podporuje tisk z různých mobilních přístrojů – notebooků, netbooků a chytrých mobilních telefonů s operačním systémem Windows Mobile, BlackBerry, HP webOS a Nokia Symbian.
Má podavač na 50 listů a schopnost tisknout rychlostí až 22 stran za minutu černobíle a 18 stran barevně. Poporuje také rozhraní PictBridge a je schopna tisknout i fotografie bez okrajů na papír o rozměrech 10 x 15cm (4 x 6 palců).
Tiskárna HP Officejet 100 Mobile Printer je na českém trhu dostupná od dubna 2011 za doporučenou koncovou cenu 6 250 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení