Menu

Chcete špehovat uživatele Whatsapp?

17.02.2015 20:33 | Karel Kovar + Přidat komentář
Chcete špehovat uživatele Whatsapp?

Chcete špehovat uživatele Whatsapp? | foto: CHIP

Programátor Maikel Zweerink představil speciální nástroj WhatsSpy Public, který umožňuje analyzovat a špehovat kompletní aktivity uživatelů aplikace Whatsapp.

Před několika dny byl představen nástroj, který umožňuje špehování uživatelů aplikace Whatsapp. Podle autora programu bylo cílem projektu, aby si lidé uvědomili, jak problematická je v současnosti ochrana osobních údajů. Maikel začal experimentovat aplikací pro WhatsApp, ale poté ho ohromilo, když si uvědomil jak je možné snadno zneužít „online“ funkce WhatsApp ke sledování vybrané osoby.

Během krátké doby poté vytvořil aplikaci WhatsSpy Public, které dokáže sledovat zvolenou osobu a výsledky tohoto sledování ukládat do časové osy. Podrobnější informace o této aplikaci a jejich dalších schopnostech najdete na adrese https://gitlab.maikel.pro/…c/wikis/home.  

whatspy-big-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení