Menu

Chip pokračuje s AVG Internet Security

14.09.2018 07:54 | Martin Kučera + Přidat komentář
Chip pokračuje s AVG Internet Security

Chip pokračuje s AVG Internet Security | foto: CHIP

Dobrou zprávou pro čtenáře Chipu, kteří využívají licenci AVG Internet Security z časopisu je, že byl oficiálně zpřístupněn upgrade na nejnovější verzi AVG IS.

Díky tomu mohou využívat nejnovější verzi zabezpečení s plnou výbavou jako u aktuálně prodávané licence pro domácnosti za 1 499 Kč. Tuto licenci samozřejmě mohou využívat všichni čtenáři Chipu na nekomerčních počítačích.

 Licenci pro Chip  je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Termíny jsou voleny tak, aby bylo vždy dostatek času na zadání dalšího licenčního čísla z následujícího vydání časopisu. Díky této službě mohou čtenáři Chipu používat nejnovější verzi AVG zcela zdarma nepřetržitě již sedmnáctým rokem.

1. Odinstalace staré verze AVG IS 2016
Nejprve proveďte restart počítače a přihlaste k účtu s právy administrátora. Pak běžným způsobem odinstalujte starou verzi AVG IS pro Chip (nutný restart) a počítač vyčistěte od zbytků programu pomocí utility AVG Remover. Po stažení utility ji spusťte jako administrátor (využijte druhé tlačítko myši a zvolte »Spustit jako správce«. Po ukončení činnosti proveďte restart a posléze ještě manuálně smažte adresář C:AVG_Remover (restart).
-> Zde najdete detailní návod odinstalace AVG IS 2016.

2. Nová instalace nového balíku AVG IS
Nejprve stáhněte instalační soubor a spusťte jej opět jako administrátor. Potvrďte licenční ujednání a dokončete instalaci. Podporovány jsou Windows XP SP3 a vyšší.
-> Zde najdete detailní návod instalace AVG IS.

3. Vložení licence
V programu AVG IS v pravém horním rohu obrazovky klikněte na »Moje AVG« a poté na možnost »Moje předplatné«. Vyberte možnost »Zadat licenci« a vložte vaše licenční číslo z Chipu. Zadané licenční číslo se po aktivaci zobrazí v menu »Moje předplatné«.
-> Zde najdete detailní návod aktivace AVG IS pomocí licenčního čísla.

Pokračování článku

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení