Menu
CHIP Speedtest

Chip pokračuje s AVG Internet Security

14.09.2018 07:54 | Martin Kučera
Chip pokračuje s AVG Internet Security

Dobrou zprávou pro čtenáře Chipu, kteří využívají licenci AVG Internet Security z časopisu je, že byl oficiálně zpřístupněn upgrade na nejnovější verzi AVG IS.

Díky tomu mohou využívat nejnovější verzi zabezpečení s plnou výbavou jako u aktuálně prodávané licence pro domácnosti za 1 499 Kč. Tuto licenci samozřejmě mohou využívat všichni čtenáři Chipu na nekomerčních počítačích.

1. Odinstalace staré verze AVG IS 2016
Nejprve proveďte restart počítače a přihlaste k účtu s právy administrátora. Pak běžným způsobem odinstalujte starou verzi AVG IS pro Chip (nutný restart) a počítač vyčistěte od zbytků programu pomocí utility AVG Remover. Po stažení utility ji spusťte jako administrátor (využijte druhé tlačítko myši a zvolte »Spustit jako správce«. Po ukončení činnosti proveďte restart a posléze ještě manuálně smažte adresář C:AVG_Remover (restart).
-> Zde najdete detailní návod odinstalace AVG IS 2016.

2. Nová instalace nového balíku AVG IS
Nejprve stáhněte instalační soubor a spusťte jej opět jako administrátor. Potvrďte licenční ujednání a dokončete instalaci. Podporovány jsou Windows XP SP3 a vyšší.
-> Zde najdete detailní návod instalace AVG IS.

3. Vložení licence
V programu AVG IS v pravém horním rohu obrazovky klikněte na »Moje AVG« a poté na možnost »Moje předplatné«. Vyberte možnost »Zadat licenci« a vložte vaše licenční číslo z Chipu. Zadané licenční číslo se po aktivaci zobrazí v menu »Moje předplatné«.
-> Zde najdete detailní návod aktivace AVG IS pomocí licenčního čísla.

Aktuality, popis funkcí a nová licence pro další funkční období bude uvedena v nejbližším Chipu 10/2018 na straně 51, který vychází 19. 09. 2018.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání