Menu

Chytré hodinky Huawei Watch

03.03.2015 11:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Chytré hodinky Huawei Watch

Chytré hodinky Huawei Watch | foto: CHIP

Společnost Huawei na veletrhu Mobile World Congress 2015 představila hodinky Huawei Watch s operačním systémem Android Wear a kulatým displejem. 

huawei-watch-hq-photos-standard-black-png-20150128-nahled

Firma Huawei na veletrhu Mobile World Congress 2015 představila hodinky Huawei Watch s operačním systémem Android Wear. Kulaté hodinky mají 1,4palcový dotykový AMOLED displej s rozlišením 400×400 bodů, safírové sklíčko odolné proti poškrábání a tělo z nerezové oceli a jsou vybavené senzorem tepové frekvence, barometrem a šestiosým čidlem pohybu. Jde o první chytré hodinky v rodině nositelných přístrojů Huawei.

huawei-watch-hq-photos-standard-gold-png-20150128-nahled

Huawei Watch se dodávají ve třech stylových barvách: zlaté, stříbrné a černé. Na výběr bude více než 40 ciferníků a také celá řada řemínků z různých materiálů a v různém provedení. Hodinky se dodávají s magnetickou nabíječkou.

Hodinky se ovládají tlačítkem umístěným na pozici 2 hodiny. Fungují na operačním systému Android Wear a zvládnou tak přijímání SMS a emailů, kalendář, aplikace a upozornění na příchozí hovor. Pohání je procesor Qualcomm s frekvencí 1,2 GHz. Hodinky mají 4 GB paměti, 512 MB RAM a rozhraní Bluetooth 4.1. Uživatel může měřit různé parametry, od množství spálených kalorií přes tepovou frekvenci, stoupání, počet kroků nebo uběhnutou vzdálenost.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení