Menu

Co si zahrát na Silvestra? Epic Games Store rozdává pár senzačních her zdarma

30.12.2022 18:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Co si zahrát na Silvestra? Epic Games Store rozdává pár senzačních her zdarma

Co si zahrát na Silvestra? Epic Games Store rozdává pár senzačních her zdarma | foto: Bethesda / Dishonored press kit

Hráči na počítači by měli zpozornit. Na stránkách obchodu Epic Games Store se totiž opět objevily dvě zajímavé hry, které jsou do prvního lednového týdne k mání úplně zdarma. Tuhle nabídku by byla velká škoda nevyužít.

Rok 2022 se chýlí ke konci a pokud nemáte co hrát, zamiřte na stránky obchodu Epic Games Store. Kromě toho, že tam doznívá vánoční slevové šílenství, zaujme Epic také dvěma hrami zdarma pro všechny fanoušky.

Eximius: Seize the Frontline

První z nich je Eximius: Seize the Frontline. Že jste o hře nikdy neslyšeli? Jde vlastně o taktickou střílečku, ve které vždy bojuje 5 proti 5. Hra má unikátní design, jakožto šéf jednotky totiž ovládáte boj z pohledu strategie, nicméně jako každý jeden člen roty bojujete se zbraní v ruce z pohledu z první osoby. Příběh sleduje alternativní budoucnost a válku mezi fiktivní soukromou armádou AXR a organizací GSF.

Dishonored zdarma

Druhý titul zařazený do bezplatné nabídky Epic Games Store vám bude jistě znít o dost více povědomě. Řeč je o původním steampunkovém FPS titulu Dishonored z roku 2012. Hra od studia Bethesda sází na svěží a nápaditý game design, tou dobou výbornou grafiku a také poutavý příběh.

 

| Zdroj: Bethesda Softworks / YouTube

Hrajete za Corva Attana, osobního strážce císařovny ve fiktivním městě Dunwall. Přímo před vašimi zraky však císařovnu Jessamine Kaldwin zavraždí a unesou její dceru Emily, dědičku trůnu. Zastupující lord regent Hiram Burrows vás uvrhne do vězení, avšak těsně před výkonem popravy uprchnete a snažíte se zjednat pořádek a hlavně zjistit, kdo zabil císařovnu. Dishonored původně vyšlo na PC, Xbox 360 a PlayStation 3, později i na PlayStation 4 a Xbox One.

Obě hry si můžete jednoduše přidat ke svému účtu na Epic Games Storu. Jak Dishonored, tak Eximius: Seize the Frontline zůstanou zdarma až do 5. ledna 2023 do 17 hodin.

Kromě toho Epic láká na další duo her zdarma, které bude dostupné od 5. do 12. ledna. Půjde o akční taktickou strategii Shadow Tactics – Aiko’s Choice a vesmírný simulátor Kerbal Space Program, ve kterém stavíte vlastní rakety a snažíte se dobýt vesmír.

Zdroj: PC Gamer, Epic Games Store

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení