Menu

Cooler Master je ve vybrané společnosti TUF Gaming aliance

07.05.2018 16:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Cooler Master je ve vybrané společnosti TUF Gaming aliance

Cooler Master je ve vybrané společnosti TUF Gaming aliance | foto: CHIP

Značka TUF Gaming je produktová série společnosti ASUS zaměřená primárně na odolné a spolehlivé herní produkty.

Aliance TUF Gaming je společná snaha mezi ASUSem, Cooler Masterem a dalšími značkami o vytvoření speciální řady produktů, které dají dohromady esteticky jednotný herní počítač. Cooler Master hraje hlavní roli v této spolupráci, když poskytuje počítačovou skříň, chlazení a zdroj.

Řada produktů TUF Gaming zahrnuje seznam produktů, které byly speciálně vybrány pro jejich schopnost rozjet hry plynule a spolehlivě. Produkty Cooler Master byly vybrány nejen díky tomu, jak fungují samostatně, ale především pro fungování jako celku. TUF Gaming produkty, respektive Cooler Master zastoupení, reprezentuje počítačová skříň MasterBox MB500, chladiče procesoru MasterAir MA620P a MasterAir MA410M a zdroje MasterWatt ve čtyřech výkonnostních variantách (450 W, 550 W, 650 W a 750 W). Všechny pak nesou označení TUF Gaming Edition.

Jednou z klíčových předností produktů Cooler Master je spolehlivost. Prioritou společnosti je poskytovat nejen komponenty, které fungují dobře, ale fungují dobře po dlouhou dobu. ASUS deklaroval, že do systému zahrne jen spolehlivé a odolné produkty, a to byl jeden z důvodů pro uzavření vzájemné spolupráce.

Herní počítač musí dobře vypadat, a proto ASUS představil vzor a barevné schéma, které se dostatečné vymezuje od ostatních značek. To umožňuje vytvořit funkční systém s konzistentní vizuální identitou.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení