Menu

Creative inovuje bezdrátové reproduktorové systémy ze své řady T

14.09.2013 19:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Creative inovuje bezdrátové reproduktorové systémy ze své řady T

Creative inovuje bezdrátové reproduktorové systémy ze své řady T | foto: CHIP

Společnost Creative Technology inovuje bezdrátové reproduktorové systémy ze své řady T a přidává funkci NFC. Nové modely bezdrátových reproduktorů Creative T4 a T30 byly poprvé představeny na veletrhu IFA v Berlíně.

T4 je označení nového "vlajkového" bezdrátového 2.1 reproduktorového systému firmy Creative. Kromě něj nabízí Creative i nový bezdrátový 2.0 reproduktorový systém T30 Signature série a T15 - bezdrátový 2.0 reproduktorový systém. Tyto nové výkonné reproduktory s funkcemi bezdrátového připojení jako jsou Bluetooth a NFC zvyšují snadnost použití pro uživatele mobilních zařízení, počítačů a Mac.

Bezdrátové reproduktory Creative T4 přinášejí kvalitu zvuku na mobilních zařízeních a tabletech. Uživatelé mají na výběr připojení buď přes Bluetooth nebo Tap & Play NFC technologií. K bezdrátovým reproduktorům T4 můžete současně připojit dvě stereo Bluetooth zařízení prostřednictvím funkce Multipoint. Může se použít i jako výkonný kabelový systém připojením přes optický vstup přímo do HDTV nebo ke zvukové kartě. Obsahuje RCA vstup pro PC, pomocný 3,5 mm vstup pro mobilní zařízení a také obsahuje vstup / výstup pro sluchátka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení