Menu

Čtečka karet s konektorem Lightning

19.01.2017 07:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Čtečka karet s konektorem Lightning

Čtečka karet s konektorem Lightning | foto: CHIP

Čtečka karet s konektorem Lightning umožňuje sdílení a zálohování dat mezi iOS, Android a Windows zařízeními. 

Společnost ADATA Technology představila čtečku karet s konektorem Lightning. Jde o čtečku AI910 Lightning Card Reader Plus, která obsahuje slot pro SD i microSD karty s kapacitou až 256 GB. Čtečka má tři způsoby využití – zálohování, čtení a sdílení obsahu mezi zařízeními s operačními systémy iOS, Android a Windows.

adata-ai910-mix-lores-nahled

Proprietární aplikace ADATA i-Memory (dostupná v obchodu Apple App Store) umožňuje správu dat s podporou více než 40 formátů, Ultra HD 4K videa a souborů větších než 4 GB. Je vybavena konektorem Lightning (s certifikací MFi) a dodává se s micro USB a USB kabely. Díky zahrnutí USB kabelů do základního balení a otestování kompatibility pracuje s operačními systémy iOS, Android a Windows. Přenosové rychlosti přes konektor Lightning do zařízení iOS dosahují 30 MB/s pro čtení a 20 MB/s pro zápis. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení