Menu

Čtyři navigace z řady 40

26.07.2010 07:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Čtyři navigace z řady 40

Čtyři navigace z řady 40 | foto: CHIP

Nová řada navigací NAVIGON 40 je určena pro odlišné typy uživatelů a pokrývá sortiment od základních modelů až po nejvyšší varianty se službami Live i bez nich.

V rámci typové řady 40 představuje společnost NAVIGON čtyři nové modely. Zástupci nové generace navigačních systémů nesou označení Easy, Plus, Premium a Premium-Live. Podle výrobce přehledné označení produktů usnadňuje orientaci již při nákupu.“

Od Easy po Premium Live

Typová řada 40 se svým displejem 4,3 palce vyrovná modelům řady 70. Centrem celé řady je model NAVIGON 40 Plus, které má kromě dobré výbavy i dvě nové funkce. One Click Menu umožňuje jedním klepnutím na libovolné místo na displeji zobrazit tři oblíbené body zájmu. Řidičům navíc přináší užitek zvětšení plochy pro zobrazení mapy, protože informace, které při navigaci nepotřebují trvale, se automaticky skrývají.
Aktivní průvodce jízdními pruhy přináší zejména v hektickém městském provozu vyšší bezpečnost. Formou dynamicky reagující animace ukazuje řidiči, kdy je třeba při přejíždění mezi jízdními pruhy zapnout směrovku.
Řidičům s vyššími nároky na komfort se nejlépe pojede s variantou Premium. Obsahuje veškeré funkce přístrojů NAVIGON 40 Plus a kromě toho umožňuje pomocí sady Bluetooth handsfree 2.0 vyřizovat telefonáty. Přístroje NAVIGON 40 Premium Live navíc mohou řidičům přinášet informace v reálném čase. Kromě služeb Live, jako jsou např. NAVIGON Clever Parking Live nebo NAVIGON Počasí Live, byly dále optimalizovány aktuální dopravní informace.
Služba Traffic Live nyní informuje nejen o dopravních omezeních na dálnicích, ale také na silnicích nižších tříd. Model NAVIGON 40 Easy je volbou pro sváteční řidiče, kteří prostě jen chtějí navigovat z bodu A do bodu B.
NAVIGON Plus

Ceny a dostupnost

Přístroje NAVIGON 40 Plus, 40 Premium a 40 Premium Live jsou vybaveny rozšířenými mapovými materiály EU 43, do nichž přibyly státy Island, Moldávie a Ukrajina. Přístroj NAVIGON 40 Easy s mapovými materiály 20 evropských států je nabízen za cenu 3 990 Kč a NAVIGON 40 Plus za 4 790 Kč. Varianty Premium jsou nabízeny za cenu 5 290 Kč bez informací v reálném čase a za 6 590 Kč s modulem Live.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení