Menu

D-Link: Jednodušeji na IP kamery

26.05.2011 16:08 | Redakce Chip + Přidat komentář
D-Link: Jednodušeji na IP kamery

D-Link: Jednodušeji na IP kamery | foto: CHIP

Dejte sbohem složitým konfiguracím díky jednoduchému řešení pro sledování vaší domácnosti nebo kanceláře přes chytré telefony, tablety nebo osobní počítače.

Uživatelé, kteří chtěli monitorovat svoji domácnost, museli mít doposud značné technické znalosti, aby se dokázali prokousat složitostmi při instalaci IP kamery. S tím je však nadobro konec. D-Link spouští mydlink, bezplatný internetový portál, který nabízí uživatelům jednoduchý a pohodlný způsob, jak si ohlídat to, na čem jim nejvíce záleží.

Stačí vložit do mechaniky CD, které je dodáváno s každou kamerou podporující službu mydlink, aby se spustil proces instalace, a po několika kliknutích je vše připraveno. Funkce mydlink vyhledá podporované kamery, namontované ve vašem domě, garáži nebo na jiném místě, a snadno a rychle je nakonfiguruje pro připojení k síti, což umožní pohodlný přístup k záběrům z vašich kamer přes internet a z libovolného místa. 

Služba mydlink je ideální řešení pro dohlížení na děti ve vedlejším pokoji, na domácí mazlíčky, když jste v práci, nebo na váš dům či chatu, když jste na cestách. Dokáže také držet krok s růstem vašich požadavků a podporuje až čtyři kamery. Portál mydlink dává uživatelům jistotu, že budou moci sledovat vše, co je pro ně důležité, z libovolného zařízení připojeného k internetu, 24 hodin denně a v kvalitním přímém přenosu.

Ti, kdo jsou neustále na cestách, mohu získat přístup k mydlink také prostřednictvím oblíbených mobilních platforem, jako je iPhone, iPad a telefony s Androidem, pomocí bezplatné mobilní aplikace  mydlink Lite, což jim poskytne maximum flexibility a pohodlí. 

Kompatibilní kamery

Funkce mydlink je dostupná u nové domácí bezdrátové N kamery DCS-930L a domácí bezdrátové N kamery DCS-932L pro denní i noční provoz. Obě mají velmi kompaktní provedení.

Na rozdíl od levných webových kamer mají DCS-930L a DCS-932L vestavěný procesor a webový server, což znamená, že budou fungovat, aniž by kvůli tomu musel být zapnutý počítač. Oba modely umožňují bezdrátové připojení k síti pro snadné a efektivní dálkové monitorování domácnosti nebo kanceláře.

Kompaktní tvar kamer dovoluje jejich montáž prakticky kamkoli, kde je potřeba, aby mohly na dálku sledovat vše, co zákazníky aktuálně zajímá. Obě kamery jsou také vybaveny mikrofonem.

Bezdrátová N denní/noční domácí síťová kamera DCS-932L představuje ideální řešení pro nepřetržité monitorování 24 hodin denně. Díky vestavěnému infračervenému LED osvětlení a velmi citlivému snímači dokáže DCS-932L přenášet obraz i při slabém osvětlení nebo dokonce i v úplné tmě. To se skvěle hodí třeba pro hlídání dítěte v dětském pokoji.

Cena a dostupnost

Bezdrátová N domácí síťová kamera DCS-930L a bezdrátová N denní/noční domácí síťová kamera DCS-932L budou k dostání prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců a internetových obchodů za cenu 2039 Kč vč. DPH (DCS 930L), respektive 2879Kč vč. DPH (DCS-932L). 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení