Menu

Dial Telecom provedl upgrade páteřní sítě v ČR – MTU až na 9000 Byte

15.02.2017 10:23 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Dial Telecom provedl upgrade páteřní sítě v ČR – MTU až na 9000 Byte

Dial Telecom provedl upgrade páteřní sítě v ČR – MTU až na 9000 Byte | foto: CHIP

Dial Telecom provedl v těchto dnech úspěšný upgrade vlastní IP/MPLS páteřní sítě v celé České republice. Cílem této rozsáhlé akce, která proběhla za plného provozu, bylo zvýšení stability a kvality parametrů sítě. 

Nejvýraznější změnou viditelnou pro uživatele je plošné navýšení parametru MTU (Maximum Transmission Unit) na optické páteřní a agregační síti na hodnotu až 9000 Byte. To umožňuje významné navýšení kvality i rychlosti přenosu dat.

Upgrade sítě má přinést výraznou změnu zejména pro klienty využívající datové okruhy a služby VPN v kombinaci s cloudovými řešeními nebo připojením do datových center Dial Telecom a zahraniční partnery, respektive pro všechny klienty, kteří požadují kvalitní a rychlé přenosy velkého množství dat.

Rostoucí požadavky klientů na datové sítě

Právě provedený upgrade je v souladu s dlouhodobou strategií společnosti, tedy s trvalým rozšiřováním a zkvalitňováním parametrů vlastní komunikační sítě na základě zvyšujících se technických požadavků jejich klientů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení