Menu

Digitální televize DVB-T2 do PC a notebooku

13.09.2017 10:49 | Milan Loucký + Přidat komentář
Digitální televize DVB-T2 do PC a notebooku

Digitální televize DVB-T2 do PC a notebooku | foto: CHIP

Digitální USB přijímač Evolveo Sigma T2 je tuner nové generace s podporou H.265/HEVC pro počítač nebo notebook. Umožní příjem nové normy pozemního televizního vysílání standardu DVB-T2 a nahrávání pořadů, takže si při práci můžete klidně otevřít okénko a sledovat váš oblíbený pořad.

Tento digitální přijímač pro PC nebo notebook umožňuje sledovat televizní signál a kromě toho využívat i služeb teletextu i EPG, podporuje i funkci časového posunutí TimeShift a zvolené pořady nahrává do počítače.

Evolveo Sigma T2 umožňuje příjem současného DVB-T vysílání a také nového vysílání formátu DVB-T2. Podporuje nový vysílací standard H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Tento standard se vyznačuje úspornějším kódováním, snižujícím datový tok při zachování srovnatelné obrazové kvality v porovnání s předchozím standardem H.264. Součástí dodávky je televizní anténa, ale připojení využívá standardní anténní konektor a lze tedy využít i stávající anténní připojení. 

Jednoduché programovatelné nahrávání umožňuje zaznamenat vybrané televizní pořady přímo do počítače a přehrávat je později. Evolveo Sigma T2 T podporuje funkci TimeShift, která umožňuje průběžný záznam televizního vysílání i jeho sledování v kterémkoliv nahraném místě, zatímco sledovaný program je ještě nahráván. Živé vysílání lze samozřejmě i pozastavit, přerušit a následně od místa přerušení opět spustit. Funkce EPG (Elektronický programový průvodce) nabízí dodatečné informace k mnoha programům a vysílaným pořadům.

Digitální přijímač Evolveo Sigma T2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 890 Kč včetně daně.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení